Nasza oferta

Od wielu lat działamy w branży ogniotrwałego budownictwa przemysłowego. W tym czasie udało nam się ugruntować naszą pozycję na rynku stając się fachowym i rzetelnym partnerem naszych klientów. W dalszym ciągu staramy się rozwijać i poszerzać swoją ofertę aby sprostać stale rosnącym wymaganiom dynamicznie zmieniającego się rynku.

Z tego też względu na początku 2020 roku uruchomiliśmy produkcję kotew z przeznaczeniem do aplikacji w przemyśle ogniotrwałym, jak również budowlanym.

Przykładowe schematy realizacji

Nowoczesność

Nowoczesny park maszynowy pozwala na wytwarzanie szerokiego asortymentu kotew z różnych gatunków pręta żaroodpornego o średnicach 4-10 mm.

Precyzja

Powtarzalną różnorodność i precyzję kształtów uzyskujemy dzięki obróbce metali CNC w technologii 3D.

Wszechstronność

Produkujemy standaryzowane elementy kotwiące oraz według indywidualnego życzenia klienta na podstawie przesłanego rysunku.

ZOBACZ TAKŻE

Budownictwo ogniotrwałe

Prowadzimy budowy i remonty ogniotrwałe instalacji przemysłowych. Obejmujemy działalnością znaczny zakres branż. Oferujemy także usługi projektowe.

CZYTAJ DALEJ

Przedstawiciele

REFRA Sp. z o.o. w Dąbrowie Górniczej – Generalny Przedstawiciel firmy Schunk Ingenieurkeramik oraz Pyrotek  na Polskę oferuje szeroki asortyment…

CZYTAJ DALEJ