REFRA Sp. z o.o.

REFRA Sp. z o.o. w Dąbrowie Górniczej jest firmą ze 100% kapitałem polskim oferującą szeroki zakres usług z branży ogniotrwałego budownictwa przemysłowego.

Wykonujemy remonty pieców przemysłowych. Oferujemy wykonawstwo i remonty konstrukcji stalowych pieców, jak również piece przemysłowe stawiane od podstaw. Za priorytet stawiamy sobie wysoki poziom naszych usług oraz terminowość wykonywanych zleceń.

Staramy się o to, aby kontakt z naszą firmą był dla klienta przyjemnością. Zapewniamy to poprzez gotowość wychodzenia naprzeciw niestandardowym oczekiwaniom naszych klientów dotyczącym funkcjonowania urządzeń ogniotrwałych. Nasza kadra, zarówno kierownicza jak i montażowa, to sprawdzeni fachowcy mający doświadczenie w przeprowadzaniu prac ogniotrwałych w Polsce i w Europie oraz znający języki obce.

Jesteśmy sponsorem drużyny Ekstraklasy Koszykówki Mężczyzn MKS Dąbrowa Górnicza

ZOBACZ TAKŻE

Referencje

W ostatnich dwóch latach zrealizowaliśmy „pod klucz” kilka znaczących projektów obejmujących kompletny engineering, dostawę materiałów ogniotrwałych oraz ich montaż wraz z końcowym wygrzewaniem instalacji. W krótkim czasie firma przeprowadziła liczne specjalistyczne prace budowlane i remontowe…

CZYTAJ DALEJ

Zasoby

Kadra montażowa i kierownicza to łącznie 120 osób w tym wykwalifikowani pracownicy, posiadający szereg uprawnień pozwalających na prace na wszystkich obiektach przemysłowych i obsługę wielu urządzeń technicznych niezbędnych do sprawnej realizacji procesu montażu materiałów ogniotrwałych…

CZYTAJ DALEJ